Format Kitap
Barkod 9786057823939
Yayın Tarihi 2019-08-27
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 125
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Adnan Gökçe

Prof. Jones odasının duvarında asılı duran kara tahtaya gidip 1/∞=X yazdı, sonra Murat'a dönüp: X'in sayısal değeri nedir? diye sordu. Murat tereddüt etmeden: 0'a çok yakın ama 0 değil, diye cevap verdi. Prof. Jones acı bir tebessümle bakıp: İşte biz evrende buyuz. Küçücük aklımızla mutlak gerçeğin ancak 1/∞'una ulaşabiliyoruz. Bütün çabamız 1/∞'u 2/∞ yapabilmek için. Ama 100/∞'a da ulaşsak fazla bir şey değişmeyecek, yine 0'a yakın bir yerde olacağız, dedi.

Gelişmiş ülkelerde nükleer başlıkların kumandasından elektrik, su şebekelerinin yönetilmesine kadar tüm sistemler Max. Tech. bilgisayarlarına bağlanmıştı. Bir güvenlik zafiyetinin ortaya çıkması tüm sistemlerin büyük bir tehdit altına girmesi anlamına gelirdi.

İki sevgiliyi bir daha birlikte olamayacak aşıklara özgü bir hüzün sarmıştı. Lucy, gözyaşları yanağından süzülürken Murat'ın kulağına: Zamanı durdurmaz mıyız sevgilim? diye fısıldadı. Murat, Lucy'nin saçlarını okşayarak: Işık hızını aşarsak durdurabiliriz, dedi. Lucy'nin gözleri parladı: Hadi ışık hızını aşıp zamanı durduralım sevgilim...

Roman ODTÜ mezunu genç bir bilim insanının, yüksek teknolojiyi kullanarak dünyanın yönetimini ele geçirmek isteyen bir tarikatla yaptığı mücadeleyi konu almaktadır. Zeugma'dan Los Angeles'e uzanan süreç 'bilim kurgu' formunda anlatılmaktadır.

devamını oku..
Kategori : Roman - Bilimkurgu
% 30
indirim
12.60
Liste Fiyatı : 18.00
Kazancınız : 5.40
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim