Format Kitap
Barkod 9789750841699
Yayın Tarihi 2018-02-16
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 176
Kapak Karton
Kağıt Kuşe
Boyut 160 X 240

Emeği Geçenler :
Yazar   : Peter J. Tomasi;Patrick Gleason
Çevirmen   : Anıl Bilge

Rebirth ile DC evreni yeniden doğuyor.
DC Comics'in bütün dünyayı sallayan Rebirth efsanesi başlıyor.

BİZ KRYPTON'UZ
Çelik Adam, onu evlat edinen gezegeni korurken hayatını kaybettiğinde, doğruluk ve adaletin ruhu da onunla birlikte sonsuza dek yitmiş görünüyordu. Ama arka planda olanları izleyen başka bir Superman vardı —yaşça daha büyük, daha bilge, daha tecrübeli— eşi Lois Lane ve oğulları Jonathan Kent ile birlikte.
Yok olmuş bir evrenden gelen bu mülteci şimdi saklandığı gölgelerden çıkıp ölen benzerinin görevini üstlenmeye ve tekrar Dünya'nın en büyük kahramanı olarak gökyüzüne yükselmeye hazır.
Ama bu gerçeklikte Krypton'dan Dünya'ya yolculuk yapan hayatta kalmış tek varlık o değil.
Eradicator diye bilinen makine zihin, El Hanedanı'nın izinin peşinde ve ona programlanmış talimat, koruması emredilen Krypton genomundan başka hiçbir yaşam formunun hayat hakkına değer vermiyor, bu canlı Kal-El'in kanını taşısa bile.
Superman'in oğlu yeni gelişen güçlerini zamanında kullanmayı başararak insanlığının yok edilmesine direnebilecek mi? Yoksa annesinin dünyasının küllerinden yükselecek Yeni Krypton'da yeniden mi doğacak?

DC'nin çok satan Rebirth girişiminden ihtişamla gelen SUPERMAN CİLT 1: SUPERMAN'İN OĞLU, Çelik Adam için yeni bir dönemi başlatıyor. Bu cilt size çok sevilen hikâye anlatıcıları PETER J. TOMASI, PATRICK GLEASON, DOUG MAHNKE, JORGE JIMENEZ, MICK GRAY, JAIME MENDOZA,
JOHN KALISZ, WIL QUINTANA ve ALEJANDRO SANCHEZ tarafından sunuluyor ve #1-6 sayıları ile SUPERMAN REBIRTH özel sayısını bir araya getiriyor.

Görkemli bir görsel şölen her zaman Superman'in cazibe unsurlarından biridir ama aile dinamikleri mbu macerayı gerçekten sürükleyici bir hikâyeye dönüştürüyor. — A.V. Club/The Onion
Peter Tomasi ve Patrick Gleason bu kitapla çok özel bir eser yaratmışlar.
— Nerdist
SUPERMAN, geri kalan kahramanlardan katbekat daha iyi.
— Newsarama
Dürüst, samimi bir hikâye, bu Superman ailesine bayılacaksınız.
— IGN

devamını oku..
% 30
indirim
19.45
Liste Fiyatı : 27.78
Kazancınız : 8.33
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim